HİZMETLERİMİZ

Ekas Medya olarak internet sitemiz üzerinden ücretsiz reklam kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Bu kampanya, Türkiye’deki tüm işyeri ve şirketlerin 81 ilde  tanıtımını kapsamaktadır.

Sitemizde 400 farklı sektör (ulaşım, gıda, turizm, otel, makine, inşaat, eğitim, kimya vb.) ve 100 bine yakın üyemiz bulunmaktadır. Burada; sizin firmanızın da tanıtımını yapmak istiyoruz. Onayınız üzerine reklam sayfanızı hazırlıyoruz. Bu reklam çalışması 550×700 pixel (A4 kağıdı) ebadında olup  istediğiniz gibi bir tasarım hazırlıyoruz. Ayrıca web sitenize link vererek sitenizin daha çok ziyaret edilmesini ve sitenizden firmaların ve internet kullanıcılarının sizlere daha kolay  ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Sizlere  vereceğimiz kullanıcı şifresiyle  bir yıl boyunca kendi reklamlarınızı güncelleyebilirsiniz. Bu konuda sizlere teknik destek sağlıyoruz. Bizimle iletişim kurduğunuz taktirde teknik destek ekibimiz bütün değişikliklerde sizlere yardımcı olacaktır. Bu çalışmalarımızın bir yıllık üyelik ücreti (KDV dahil) 110,00 TL. dir. Size göndereceğimiz Reklam Sistem Paketinde firmamızın kaşe ve imzasını taşıyan sözleşmemizi, google yayın şifrenizi ve faturanızı PTT Kargo paketinin iç kısmında görebilirsiniz.

Grubumuz ayrıca web tasarım, web hosting, domain tescili ve google optimizasyonu , seo çalışmaları , emlak portal,oto galeri portal , köy dernek siteleri vb.  uygulamalarını yapmaktadır. Web tasarımı sürecinde stratejik planlamamızda belirlenen hedefler bize referans teşkil ederek sizden edindiğimiz her bilginin doğru hedefe ulaşmasını sağlarız.

Internet danışmanınız olarak mevcut iş sahanızı inceler, rekabet ortamınıza bakar ve pazarlama hedeflerinizi belirleriz. Internet yaşamınıza stratejik bir plan ile başlamanıza yardımcı olur, her bir müşterimiz için başarısı kanıtlanmış aynı süreci uygularız.

Amacımız mantıki yapıya sahip, kolay gezilebilen, yaratıcı ve estetik mizanpaja sahip etkili web siteleri tasarlamaktır. Zamana uygun ve yönetimi kolay web siteleri tasarlamaya özen gösteririz. Bizim için öncelikle fonksiyonellik ve göz alıcılık ön plandadır.

Ekas medya, web sitenizin altyapısını hazırladıktan sonra stratejik planınızda belirlenen bilgi akışı doğrultusunda içerik güncellemelerini yapar ve bu bilgi akışını kontrol edecek otomasyon sistemlerini web sitenize entegre eder. Eğer web sitenizi kendiniz güncelliyorsanız, çalışmayan sayfaları belirlemek için periyodik analizler gerçekleştiririz. Ziyaretçi analizlerinizden faydalanarak gerektiğinde tasarım konusunda size tavsiyelerde bulunuruz.

 

 

 

 

 

 

http://resim.demreli.com/web-hosting-alinirken-dikkat-edilmesi-gerekenler.jpg

Alan adı Tescili – Com.Tr Tescil İşlemleri

http://www.shoutmeloud.com/wp-content/uploads/2009/01/costly-domain-name.jpg

http://www.ekasmedya.com/wp-content/seo-optimizasyon-google-seo-optimizasyon.jpg

E-Ticaret Sistemleri

http://www.ekasmedya.com/wp-content/e_ticaret.jpg

 

 

SAYGILARIMIZLA

EKAS MEDYA

REKLAM ALANI
Firmalar
Son Eklenen Firmalar
Firmalar/Arşiv
GUNCEL
Domain Tescil İşlemleri